• Kiépített, működő értékesítési csatornák

    Kiépített, működő értékesítési csatornák

    Importőrök, nagykereskedők, kiskereskedők bevonásával
  • Képviselet, kommunikáció, támogatás

    Képviselet, kommunikáció, támogatás

    Piacépítés, forgalmazás támogatása, kapcsolattartás a gyártók felé
  • Szakmai tanácsadás termékekkel kapcsolatban

    Szakmai tanácsadás termékekkel kapcsolatban

    Tervezési igények felmérése és kiszolgálása
  • Gyors reagálás a változó igényekre

    Gyors reagálás a változó igényekre

    Termékcsaládok, új designok bevezetése, bemutatása a magyar piacon
  • Spanyol és olasz kerámiagyártók kizárólagos képviselete

    Spanyol és olasz kerámiagyártók kizárólagos képviselete

    Több, mint 15 év tapasztalatával partnereink szolgálatában
Főoldal / Karrier / Kereskedelmi ügyintéző

Kereskedelmi ügyintéző

A munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

Ügyfélkörrel való napi kapcsolattartás szóban és írásban
Logisztikai feladatok követése/szervezése
Rendelések kezelése, adminisztráció irányítása
Árajánlatok kidolgozása/előkészítése
Területi képviselők munkájának támogatása/szervezése
Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció
Számlázás, könyvelés előkészítése
Pénzügyi munka támogatása

Elvárások:
Nagykereskedelmi értékesítésben szerzett tapasztalat
Felsőfokú befejezett vagy befejezés alatt álló tanulmányok
Kiváló kommunikációs képességek
Önálló problémamegoldó képesség
Magabiztos számítógép-felhasználói ismeretek (Windows, Office csomag)
Lelkiismeretes és dinamikus munkavégzés
Precizitás, megbízhatóság
Terhelhetőség

Előnyt jelent:
Kereskedelmi/értékesítői szakmai tapasztalat
Jó tárgyaló/szervező/értékesítő képesség
Kezdeményező készség
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
Használható olasznyelv-tudás

Amit kínálunk:
Munkavégzés minőségét/mennyiségét követő fix fizetés
Széleskörű nemzetközi kereskedelmi/logisztikai tapasztalatszerzés
Fiatal, összehangolt csapat, kellemes munkakörnyezet
Lehetőség külföldi üzleti utakon való részvételre
Rugalmas, a képességekhez igazított feladatkörök előtérbe helyezése

A pályázatokat a cv@s-tile.eu e-mail címre várjuk csatolt fényképes önéletrajzzal,
rövid motivációs levéllel.
Oldal teteje