• Kiépített, működő értékesítési csatornák

    Kiépített, működő értékesítési csatornák

    Importőrök, nagykereskedők, kiskereskedők bevonásával
  • Képviselet, kommunikáció, támogatás

    Képviselet, kommunikáció, támogatás

    Piacépítés, forgalmazás támogatása, kapcsolattartás a gyártók felé
  • Szakmai tanácsadás termékekkel kapcsolatban

    Szakmai tanácsadás termékekkel kapcsolatban

    Tervezési igények felmérése és kiszolgálása
  • Gyors reagálás a változó igényekre

    Gyors reagálás a változó igényekre

    Termékcsaládok, új designok bevezetése, bemutatása a magyar piacon
  • Spanyol és olasz kerámiagyártók kizárólagos képviselete

    Spanyol és olasz kerámiagyártók kizárólagos képviselete

    Több, mint 15 év tapasztalatával partnereink szolgálatában
Főoldal / Karrier / IT Rendszergazda

IT Rendszergazda

A munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

rendszergazdai, rendszeradminisztrációs feladatok elvégzése
hardverek, szoftverek nyilvántartásának vezetése
munkaállomások, szerverek, nyomtatók telepítése, karbantartása, javíttatása
informatikai hálózatok karbantartása, építése és fejlesztése
ügyviteli alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
ip kamerarendszer üzemeltetése, felügyelete
felhasználói szoftverek telepítése, frissítése, felügyelete
felhasználók napi munkájának támogatása, informatikai segítségnyújtás
hardver/szoftver beszerzés, garanciális ügyek intézése
javaslatok az informatikai rendszerek továbbfejlesztésére, fejlesztések kivitelezése
újonnan épülő raktár- és irodai rendszerek tervezésében, kivitelezésében közreműködés

Elvárások:

adatbázis kezelő rendszerek ismerete (mysql)
magabiztos számítástechnikai ismeretek
műszaki érzék
jó kommunikációs készség
precizitás, alapos munkavégzés
gyors tanulási képesség
szakmai dokumentációk megértéséhez szükséges angol nyelvismeret
önálló munkavégzésre való törekvés

Előnyt jelent:

azonnali kezdés
virtualizált szerverkörnyezetben szerzett tapasztalatok (citrix xenserver)
programozási ismeretek (javascript, php, html)
tárgyalóképes angol nyelvtudás
1-3 év gyakorlat
b kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

barátságos légkör
hosszú távú munkalehetőség
folyamatos tapasztalatszerzési, fejlődési lehetőség
változatos feladatok
bővülő üzleti környezet, jelentős új-, folyamatban lévő beruházások
fejlett it környezet, jelentős további fejlesztesi tervekkel
versenyképes fizetés
budapesti munkavégzés

Az önéletrajzokat a cv@s-tile.eu e-mail címre várjuk.
Oldal teteje