• Kiépített, működő értékesítési csatornák

    Kiépített, működő értékesítési csatornák

    Importőrök, nagykereskedők, kiskereskedők bevonásával
  • Képviselet, kommunikáció, támogatás

    Képviselet, kommunikáció, támogatás

    Piacépítés, forgalmazás támogatása, kapcsolattartás a gyártók felé
  • Szakmai tanácsadás termékekkel kapcsolatban

    Szakmai tanácsadás termékekkel kapcsolatban

    Tervezési igények felmérése és kiszolgálása
  • Gyors reagálás a változó igényekre

    Gyors reagálás a változó igényekre

    Termékcsaládok, új designok bevezetése, bemutatása a magyar piacon
  • Spanyol és olasz kerámiagyártók kizárólagos képviselete

    Spanyol és olasz kerámiagyártók kizárólagos képviselete

    Több, mint 15 év tapasztalatával partnereink szolgálatában
Főoldal / Karrier / Sharepoint fejlesztő

Sharepoint fejlesztő

A munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

Javascript alapú SharePoint fejlesztésekben való aktív részvétel: specifikáció, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
SharePoint designer workflow létrehozás
Fejlesztési dokumentáció készítése
Agilis módszertanú fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés

Elvárások:

Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
JavaScript (JQuery), HTML/HTM5, CSS magabiztos ismerete
SharePoint 2007 rendszer ismerete, SharePoint workflow-kban való jártasság
Office programcsomag magabiztos ismerete
Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
Önálló munkavégző képesség, jó kommunikációs készség

Előny:

C# programozói tapasztalat
SharePoint 2013/16 ismerete
SPServices keretrendszer
Más programozási nyelvek, keretrendszerek (ASP.NET) ismerete
Objektumorientált szemlélet
Agilis fejlesztési metodológiák (Scrum) ismerete
Jártasság verziókövető rendszerek használatában

Amit kínálunk:

barátságos légkör
hosszú távú munkalehetőség
folyamatos tapasztalatszerzési, fejlődési lehetőség
változatos feladatok
bővülő üzleti környezet, jelentős új-, folyamatban lévő beruházások
fejlett it környezet, jelentős további fejlesztesi tervekkel
versenyképes fizetés
budapesti munkavégzés

Az önéletrajzokat a cv@s-tile.eu e-mail címre várjuk.
Oldal teteje