• Kiépített, működő értékesítési csatornák

    Kiépített, működő értékesítési csatornák

    Importőrök, nagykereskedők, kiskereskedők bevonásával
  • Képviselet, kommunikáció, támogatás

    Képviselet, kommunikáció, támogatás

    Piacépítés, forgalmazás támogatása, kapcsolattartás a gyártók felé
  • Szakmai tanácsadás termékekkel kapcsolatban

    Szakmai tanácsadás termékekkel kapcsolatban

    Tervezési igények felmérése és kiszolgálása
  • Gyors reagálás a változó igényekre

    Gyors reagálás a változó igényekre

    Termékcsaládok, új designok bevezetése, bemutatása a magyar piacon
  • Spanyol és olasz kerámiagyártók kizárólagos képviselete

    Spanyol és olasz kerámiagyártók kizárólagos képviselete

    Több, mint 15 év tapasztalatával partnereink szolgálatában
Főoldal / Karrier / Területi képviselő

Területi képviselő

A munkavégzés helye: Magyarország

Feladatok:

Ügyfelek látogatása, az értékesítési lehetőségek feltárása
Az eladások növekedése érdekében az adott vevő igényeihez igazodó optimális megoldás kidolgozása
Új, potenciális üzleti partnerek felkutatása
Ártárgyalások kezdeményezése, vevőgondozás
Folyamatos kapcsolattartás és információcsere az illetékes munkatársakkal

Elvárások:

Középfokú végzettség
Önálló problémamegoldó képesség
Magabiztos számítógép-felhasználói ismeretek (Windows, Office csomag)
Lelkiismeretes és dinamikus munkavégzés
Precizitás, megbízhatóság
Hasonló területen szerzett gyakorlat
Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Kezdeményező készség
Angol nyelvtudás
Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
Versenyképes, eredménnyel arányos jövedelem
Stabil munkahely
Összehangolt csapat, kellemes munkakörnyezet

Az önéletrajzokat a cv@s-tile.eu e-mail címre várjuk.
Oldal teteje